Nepál

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Nepál

Nemovitost na prodej v Nepálu

Nepál je demokratická republika jižní Asie, jejímž hlavním městem je Káthmándú. Hraničí na sever s Čínou a na jih s Indií a je vnitrozemským státem.

Místo, které byste nikdy neočekávali, že bude mít realitní boom, je Nepál. Nové nemovitosti na prodej v Nepálu postavené v loňském roce se však oproti předchozímu roku zvýšily o více než 300% a ceny půdy se zvýšily o 300%.

Nepál nemusí být zřejmým dalším hotspotem s nemovitostmi, ale hornatá země mezi Indií a Čínou zažívá malý rozmach nemovitostí, zatímco bohatí nepálští investoři do nemovitostí hledají bezpečné útočiště za své peníze.

Přestože nepokoje mohou odradit zahraniční investory, kteří mají zájem o prodej nemovitostí v Nepálu, má to opačný účinek v Káthmándú, protože lidé žijící v nestabilních oblastech se stěhují do hlavního města a kupují nemovitost k prodeji v Nepálu a bohatí investoři, kteří chtějí dát své peníze na trhu s nemovitostmi.

Země se stala vzácnou komoditou, hlavně kvůli desetileté občanské válce mezi maoisty a armádou, zatímco lidé přeplňovali relativní bezpečnost hlavního města.

Příliv tlačil hodnoty Země do města. Počet návrhů na nové mrakodrapy a bytové komplexy stále roste.

Podle ministerstva plánování je v současné době v hlavním městě ve výstavbě více než 250 mrakodrapů. Mnoho bytů v Káthmándú je však prázdné, protože majitelé nemohou najít zájemce o koupi nemovitosti k prodeji v Nepálu.

  •  
    Stěhování do Nepálu. Expatriujte a žijte v Nepálu

        „Matka a vlast jsou cennější než Království nebeské.“ Toto je věta, která nejlépe reprezentuje jeden z nejslavnějších národů na světě, který patří k asijskému kontinentu. Nepál, který prochází přes planinu Ganga a pohoří Himálaje a především s dědictvím, pokud jde o některé z nejkrásnějšíc ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 2861

Prodat Vila, Nepál, Kathmandu, Kathmandu, villas center

3,688,560.00CZK
Prodat
Vila

200 m²
Dům-vila na prodej v Káthmándú, v centru velmi krásné a kompletní 3 místnosti.
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB